"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Sloganımız: “SONUÇ GÜVEN VERMELİ”
Ali Sait Genel Müdür

Bugüne kadar birçok kamu kurum ve kuruluşlarına , özel sektördeki firmalara reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde en doğru şekilde, en uygun kitleye kendini ifade edebilmesi olduğunu gördük. ASK AJANS olarak para kazanmadan ziyade verdiğimiz sözü zamanında yerine getirebilmeyi , doğruluğu ve dürüstlüğü kendimize ilke edinerek faaliyetlerimize bu yolda devam etmeye söz verdik.

2008 yılından beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

ASK AJANS için kısaca; “Kahramanmaraş ilinde ve Türkiye genelinde kendisini geliştiren ve faaliyetlerini hızlı ve zamanında verdiği sözde yerine getiren bir ajans” diyebiliriz.

ASK AJANS’ı biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada Kahramanmaraş’taki benzer reklam ajanslarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki ASK AJANS’ı, diğer ajanslarından ya da firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. ASK AJANS ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer ajanslardan farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar,mimarlar,alanında uzman kişiler ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın ve çözüm ortaklarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette ASK AJANS’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız…